25 Ağustos 2013 Pazar

Gabrini 3D Ojeler 1


Bugün hem çekiliş listesiyle, hem de hafta sonu ev işleriyle uğraştığımdan biraz meşgul olsam da blogu yazısız bırakmak istemedim. Gabrini'nin yeni 3D koleksiyonunu yazmaya karar verdim.Yukarıda 12 tane Gabrini 3D görmektesiniz ama bir tanesi çift renk olduğundan 11 rengi yazacağım. Resimlerle sizi boğmamak adına yazıyı iki parçaya bölme kararı verdim. Bu ilk yazıda ağırlıklı olarak daha açık renkli ve kırmızı/mercan tonları bulacaksınız. İkinci yazıda ise neon ve mavi/yeşil/mor tonlar olacak.

Öncelikle 3D ojelerin fırçalarını görelim. Aşağıda görüldüğü gibi bu ojeler genişçe bir fırçaya sahip. Fırça Golden Rose Rich Color ojelerdeki kadar geniş değil ama yine de küçük tırnağa sahip olanlar sürerken biraz zorlanabilir. 


No. 02, düz, opak, krem yapılı beyaz bir oje. Yapısı güzel.. İki katta tam rengini veriyor. Aşağıda iki kat sürülmüş halini görmektesiniz.

No. 03, kırık beyaz renkli, jel yapılı bir oje. Yapısı sorunsuz ama jel yapılı olması dolayısıyla çok opak değil. İki katta bile tırnak çizgisi görülebiliyor. Aşağıda iki kat sürümüş halini görmektesiniz.

No. 46, metalik gümüş renkli bir oje.. İki katta rengini veriyor. Yapısı biraz akışkan olduğundan sürerken kontrol etmek zor olabiliyor. Ayrıca silinirken ellere yapışan ufak ufak gümüş simler bırakıyor. Aşağıda iki kat sürülmüş halini görmektesiniz.

No.18, açık kırmızı/mercan renkli yarı jel, yarı krem yapılı bir oje.. İki katta çok hafif tırnak çizgisi belli oluyor ama yine de rengini tam veriyor. Parlak bir bitişi var. Yapısında büyük bir sorun yaşamadım ama çok kalın sürülürse baloncuklar oluşabiliyor. Aşağıda iki kat sürülmüş halini görmektesiniz.

No. 27, klasik kırmızı renge sahip, yarı jel, yarı krem yapılı bir oje. İki katta çok hafif tırnak çizgisi belli oluyor ama yine de rengini tam veriyor. Parlak bir bitişi var. Yapısında sorun yaşamadım. Aşağıda iki kat sürülmüş halini görmektesiniz.

Bu yazıda yazdığım renkler genel olarak klasik oje renkleri denebilir. Sadece gümüş renkli No.46 benim zevkime hitap etmedi ama stamping için kullanabileceğimi düşünüyorum. Onun dışında yapılarında bir sorun yaşamadım ve fırçasını beğendim. Kalan renklerin yazıları da gelecek.

* Firma tarafından denemem için gönderilmiştir, yazdıklarım tamamen kendi fikirlerimi yansıtmaktadır.

15 yorum :

 1. Neden bu ojelere 3D dediler acaba?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bende onu düşünüyordum :D

   Sil
  2. Onu ben de anlamadım. 3D deyince üç boyutlu renkler diye düşünmüştü ama normal renkler çıktı :)

   Sil
  3. :)) bende baktım baktım 3D göremedim ama demek tek ben değilim.

   Sil
  4. ben buldum 10 tane de aldım

   Sil
  5. Güle güle kullanın. :)

   Sil
 2. metalik gümüş renkli olana bayıldımmm

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Resimlerde güzel çıkmış ama benim için fazla metalik :) Beğendiğinize sevindim

   Sil
 3. sanırım fırçadan dolayı Irmak.Birde parlak durmasından.İlk duyduğumda bende ne alaka demiştim :)
  Kırmızı ojesine bayıldım.Hiçbir yerde bulunmuyor ama :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet mantıklı :) Ben de hiç bir yerde rastlayamadım. Sanırım küçük parfümerilerde satılıyor.

   Sil
 4. Kireç beyazi ve mercanimsi olanlara bayildim, tirnak yapin da şahane söylemeden geçmeyeyim :)

  YanıtlaSil
 5. Nerde satılıyor bu ojeler?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bazı küçük parfümerilerde satılıyor diye biliyorum. Dağıtım ağını genişletseler iyi olacak.

   Sil
 6. Beyaz olan cok guzel!; sizide bloguma beklerim. Turkishcandycane.blogspot.com

  YanıtlaSil
 7. Merhaba, uzun zamandır takipçinim ve paylaşımlarını oldukça faydalı buluyorum. Büyük blog satışıma katılmak ya da satışımı duyurmak istersen sevinirim.

  http://exclusivepink.blogspot.com/2013/08/buyuk-blog-sats.html

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...