15 Ekim 2015 Perşembe

2 Aydır Neredeyim? LensMakyaj.com'a Ne Oldu?


Yaklaşık 2 aylık bir aradan sonra tekrardan selamlar.. Verdiğim ara bu sefer uzun olduğundan izleyicilerimin çoğunun beni unuttuğuna eminim ama unutmayanlar için kısa bir bilgilendirici yazı yazmak istedim.

Öncelikle LensMakyaj.com'a yazmayı bırakmadım. Ağustos ayında evimizi büyük bir tadilata aldık. Tamamlanması yaklaşık 1 ay kadar sürdü. Yorulduk ancak sonuç güzel oldu. Ayrıca makyaj koleksiyonumu baştan aşağı tekrar düzenledim. Elimdeki bazı ürünleri de Instagram hesabımdan satışa çıkardım. Elimdeki küçük alana bolca şey sığdırabildiğimden sizlere bazı organizasyon fikirleri verebileceğimi düşünüyorum. Ayrı bir makyaj organizasyon yazısı bir kaç güne gelecek.

Gelelim neden yazmadığımın üzücü olan nedenine.. Evi tadilata almamızın üzerine dedemin hastalığı geldi. Dedem 90 yaşında ve şu yaşa kadar ciddi bir sağlık problemi olmadan gelmişti. Aniden rahatsızlandı ve biz basit bir şey sanarken çok ciddi bir şey olduğu ortaya çıktı. Arada bizi umutlandıran gelişmeler olsa da iki ay sonra dedem hala yoğun bakımda ve hayati tehlikesi devam ediyor. Bekleyip umut etmekten başka çaremiz yok şu an için.. İlk başta çok sarsıldık ama şimdi sanırım hepimiz bu duruma alışmaya başladık. Üzücü ama hayat böyle..

Aslında geçen haftasonu dönmeyi planlıyordum ama bir üzücü haber de Cumartesi günü Ankara'dan geldi hepimizin bildiği gibi.. İçimden yazmak gelmedi.

Sonuç itibariyle yarından itibaren yazılarıma başlayacağımı haber vermek istedim. Görüşmek üzere.. :)

19 yorum :

 1. Ara sıra kontrol ediyordum panelden yeni yazı var mı diye :) Tekrar hoşgeldiniz ..

  YanıtlaSil
 2. Dedenize acil şifalar diliyorum öncelikle. Umarım en uzun ayrılığınız bu olur, sizi tekrar görmek güzel :)

  YanıtlaSil
 3. hoşgeldin,meraktaydım...

  YanıtlaSil
 4. hoşgeldin canım :-))) geçmiş olsun bu arada dedene umarım kısa sürede iyileşir...

  YanıtlaSil
 5. Dedene acil şifalar canım

  YanıtlaSil
 6. Sevgili dedene acilvşifalar diliyorum Cansu, geçmişler olsun......

  YanıtlaSil
 7. Hoşgeldiniz..Geçmiş olsun :(

  YanıtlaSil
 8. Hoşgeldiniz acil şifalar dedenize

  YanıtlaSil
 9. geçmiş olsun.yazılar için teşekkürler...

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...