1 Şubat 2013 Cuma

Flormar Pretty P30 + Supershine Miracle Colors U02

Bugün size göstermek istediğim manikür son zamanlardaki favori düz siyah ojem olan Flormar Pretty P30 ve pembe ışıltılı Supershine Miracle Colors U02 ile yaptığım, biraz yanarlı dönerli bir manikür.. Flormar Supershine Miracle Colors iki yıl önce çıkan yanarlı dönerli renklerden oluşan bir seriydi. Şu an mağazalarda satılmıyor ancak Flormar'ın online mağazasında hala mevcut..


U02 içinde açık pembe ışıltılara sahip bir oje.. İçindeki açık pembe ışıltılar ışığa göre sarı/yeşil görünüyor. Biraz şeffaf yapılı bir oje olduğundan başka oje üstüne kullanımı daha uygun oluyor, özellikle koyu zemin üzerinde çok güzel duruyor. 

Aşağıdaki resimlerde iki kat Flormar P30 üzerine tek kat Supershine Miracle Colors U02 sürülmüş ve üst cila uygulanmış halini görmektesiniz.

İç mekan..Pencereye doğru..


Dış mekan, fotoğraf makinesi çekimi


Dış mekan, cep telefonu çekimi


Flaşlı çekim


U02 bir süredir dolabımda duruyordu ancak o zamanlar ojelerle ilgilenmediğimden pek kullanmamıştım. Büyük hata ettiğimi anladım, hatta Flormar'ın sitesinden Miracle Colors serisinin başka renklerini de sipariş ettim. Kısacası bu manikürü çok sevdim, U02 'yi başka ojeler üzerinde de denemek istiyorum.

7 yorum :

 1. bu seriden bi kaç ojem var ama bu yok sanırım elimde. açıkcası bu denli hoş olduğunu hiç düşünmemiştim.
  www.kontesce.com

  YanıtlaSil
 2. Harika durmuş Cansucum, Chine Glazelerler bile yarışır. Müthiş bir uyum!
  Bayıldım, bayıldım...

  YanıtlaSil
 3. böyle kombine etmek nerden aklına geldi?süper olmuş çok beğendimmmm

  YanıtlaSil
 4. vayyyyy canina nefis olmus tek bir tane elimde miracle olmamsina oturup aglasammi:) bana flormar kiosk yollari gorundu desene

  sevgiler

  http://yildizlimakyaj.blogspot.com/

  YanıtlaSil
 5. çok beğendim, orly'yi biraz andırıyor ama onun kadar güzel :)

  YanıtlaSil
 6. Ayn pembeden bende de var.Siyahla uyumu çok güzel olmuş.Tek başına kullanırken çok kat uygulamak gerekiyordu.Mutlaka deneyeceğim.Sevgiler.

  YanıtlaSil
 7. Kendi tırnaklarımı beğenirim ama ilk defa başkasının tırnaklarını da beğendim:)

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...