16 Haziran 2012 Cumartesi

Kozmoda.com Kardeş Blog Uygulaması

Hatırlarsanız Kozmoda.com ile geçtiğimiz aylarda güzel bir hediye çekilişi gerçekleştirmiştik. Şimdi de kendileri bana ulaşarak blogumu Kozmoda.com Kardeş Blog uygulamasına dahil etme inceliğini gösterdiler. Kendilerine teşekkür ediyorum.

Peki Kozmoda.com yaz için bize nasıl bir mesaj veriyor?

"Birileri Sizi Düşünüyor!
Soğuk havadan yavaş yavaş sıyrılmaya başladığımız bu günlerde, yaz aylarının gelmesiyle beraber cildimize duyduğumuz özen giderek artmalı, onu korumalı, hatta şımartmalıyız. Sadece yüzümüzü değil vücudumuzu da güneşin ve denizin yıpratıcı etkilerinden korumak isteyecek, bunun için güneş koruyucularına, su bazlı nemlendiricilere, bakım kremlerine, maskelere, yağlara veya serumlara ihtiyaç duyacağız. Hareketli yaz gecelerinde ise; kimimiz tenimiz ile uyumlu uçuk tonlardaki makyaj uygulamalarını, kimimiz ise natürel makyaj uygulamalarını tercih edecektir. Bütün bu makyajları uygularken fondöten, ruj, rimel, allık, pudra, kapatıcı, eyeliner, göz kalemi, far gibi makyaj malzemelerine ihtiyaç duyacak ve bunları uyguladıktan sonra ışıldayan tenimizle uyumlu bir parfüm ile bakımımızı tamamlayacağız. Kısacası biz kızlar, yepyeni bir yaza hazır olmak, iyi hissetmek ve ışıldamak için her fırsatı değerlendireceğiz ;)


2012 yazının gelmesi ile birlikte Kozmoda, sizler için kozmetik ve parfüm dünyasının ünlü markaları ile çeşitli kampanyalar düzenlemeye, geniş ürün yelpazesi ve uygun fiyat politikası ile yaz aylarında da sizleri düşünmeye devam ediyor."

Kozmoda.com'dan Nisan ayında yaptığım alışverişin yazısını buradan okuyabilirsiniz. Gerek yaptığım alışverişten, gerekse birlikte düzenlediğimiz kampanyadan memnun kalmıştım. Şimdi de Kozmoda.com Kardeş Blog uygulaması kapsamında kendileri bana denemem için bazı Flormar ürünleri gönderdi.

Kozmoda.com kutusu!


Paketleme yine son derece sağlamdı.


Gelen ürünler yine bir poşet içindeydiler, bilgi için poşeti açılmamış ürünleri 7 gün içinde iade edebiliyorsunuz:


Denemem için gönderilen ürünler:

Kolyeye şaşırdığımı itiraf etmeliyim. Flormar'ın takıları olduğunu bilmiyordum. :) Çok hoş, inci bir kolye. 


Ürünlerin hepsinin yorumlarını hafta boyunca blogda bulacaksınız. Her ürün incelemesi için ayrı ve ayrıntılı bir yazı olacak. 

Son olarak, Kozmoda.com'un siz izleyicilerimi unuttuğunu düşünüyorsanız çok yanılıyorsunuz. Bu yazının hemen arkasından güzel bir hediye çekilişi haberi gelecek. ;)

Hiç yorum yok :
Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...