29 Mart 2011 Salı

Makyaj çekmecelerimi düzenledim!


Biliyorum bir süredir makyaj çekmecelerimin dağınıklığından ve içlerinde istediğim hiç bir şeyi bulamamaktan yakınıp duruyordum. Hatta darmadağınık çekmecemin resmini de çekmiş ve blogda yayınlamıştım. Bu postu buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nihayet bu hafta sonu çekmecelere el atabildim. Açık söylemek gerekirse pestilim çıktı. O kadar fazla şeyim varmış ki hiç kullanmadığım.. Bu kullanmadıklarımı verilecekler ve satılacaklar olarak ikiye ayırdım. İki çekmeceyi temizledim, derledim toparladım ancak yine de kalan ürünlerimin hepsini yerleştiremedim. Pigment ve lipglasslarımın bir kısmı şu an bir kolide duruyor. Böylece anladım ki benim gerçekten bir dolaba ihtiyacım var. Bu dolabı da yakın zamanda almayı düşünüyorum.

Çekmecelerin dağınık halini çekmiştim, bari toplu halini de çekeyim dedim.

Çekmece 1: Primerler, fondötenler, kapatıcılar, pudralar, alıklar, bronzerlar, fırçalar
Makyaj düzeni

Çekmece 2: Rujlar, glosslar, farlar, eyelinerlar, kalemler
Makyaj düzeni

Verilecekler
Makyaj düzeni

Satılacaklar (Yakında ZewzeqShop'ta)
Makyaj düzeni

14 yorum :

 1. offff maybelline ruj serine bayıldım! :D

  YanıtlaSil
 2. 1.fotoya : plastikleri diklemesine koysan 3 tane alır sanki;benim çekmecem o şekilde,1 tane fazla olması epey bi düzeltiyor ortalığı
  satışları merakla bekliyorum :)

  YanıtlaSil
 3. okuması en zevkli konu :) bu arada o satılacak tartan tale için msj atcam sonra :)

  YanıtlaSil
 4. gözlerim kamaştı resmennnnn ay orda olup bunların hepsini kurcalamk isterdim:))

  YanıtlaSil
 5. offf dedim ..bir dünya malzeme cidden..şekerleme gibi geldiler gözüme ,gözlerim açıldı...verilecekler listesindekilerde oldukça kabarık,gözüm kalmadı desem yalan olur :)dolap için ikeada güzel şeyler var ama biraz tuzlu gibi,bir bak istersen ...

  YanıtlaSil
 6. MAC'lere bende talibim. Güle güle kullan ürünlerini bu arada.

  YanıtlaSil
 7. Farlarda yuvarlak ambalajlı, iki renkli olanlar Loreal Hip Color serisi sanırım, buralara da gelse bu seri hiç fena olmazdı...

  YanıtlaSil
 8. Herkese yorumları için çok teşekkürler. :)

  ElanorTiwele, ben de aslında öyle yapmayı düşünüyordum ama diklemesine sığmıyorlar. Plastikler 2-3 cm. büyük kalıyor. Öyle sığsa süper olurdu.

  Nil, verilecekler satılacaklardan daha kabarık aslında. Çoğu ucuzculardan alınıp hiç kullanılmamış veya marka olupta kullanılmış şeyler.. İşine yarayan birileri kullansın diye düşündüm. Ikea'ya bakacağım, orada bir dolap var galiba, çoğu makyaj bloggerında var ama yerim çok dar sığmayabilir. Olmazsa özel yaptıracağım artık.

  MakyajAynam, evet onlar Hip serisinden. L'Oreal'in farlarını sevmem ama bunlar çok güzeller. Çok yoğun renk veriyorlar, Türkiye'de olsalar iyi olurdu sahiden.

  Bu akşam bir terslik olmazsa satılacakları ZewzeqShop'a yükleyeceğim.

  YanıtlaSil
 9. teyze.info diye bir site yazılarını çalmış canım :(

  YanıtlaSil
 10. Teyze.info'ya baktım, maaşallah oradan buradan çalıp site yapmışlar. Ağzım açık kaldı. Nereye şikayet edeceğiz ki bunları?

  YanıtlaSil
 11. verileceklere talibiniz var mı?onları kullanabilecek onlarca üniversite öğrencisi tanıyorum..

  YanıtlaSil
 12. Verdiklerim dağıldı bile. Hepsi de ihtiyacı olanlara gitti. :)

  YanıtlaSil
 13. Bu çekmeceler dolusu ürünlerle yaptığınız çeşit çeşit makyajlarla neler giydiğinizi de merak ediyorum doğrusu :) Gardrobunuzda böyle renkli mi? :))

  http://ucsuzbucaksizbirdolabimolsa.blogspot.com/

  YanıtlaSil
 14. İnanılmazlar ! :D Kıskandım :)

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...